Firma Fintecnic to marka oferująca wysokiej jakości moskitiery, okna drewniane, okna aluminiowe, rolety zewnętrze i inne tego typu potrzebne w domu produkty. Ostatnio więcej czasu spędzamy w domu, co pociąga potrzebę idealnie dopieszczonego pomieszczenia. Dlatego szukamy firm z odpowiednim podejściem do klienta, zróżnicowaną ofertą, innowacyjnością i przystępną ceną.

Drzwi aluminiowe, drewniane, przeszklone

Drzwi to wizytówka domu. A drzwi Fintecnic są wyjątkowo reprezentacyjne. Mają różne kolory oraz formy. Drzwi PCV posiadają specjalną technologię chroniącą przed zimnem oraz hałasem. Drzwi aluminiowe cechują się nowoczesnym designem i innowacyjnymi rozwiązaniami. Jak sama nazwa wskazuje – wykonane są z aluminium, czyli materiału o wysokiej izolacji termicznej, zabezpieczającym przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Plus pomysłowe i przyciągające oko przeszklenia. Z kolei drzwi drewniane stworzone są z drewna najlepszego rodzaju – są bezpieczne i wygodne, a także modne i ekologiczne. Niezwykle interesujące wizualnie są też drzwi przeszklone.

Okna aluminiowe, okna drewniane, okna PCV…

Tak, okna Fintecnic niejedno mają imię… Każdy typ jest specyficzny. Okna PCV są wyjątkowo dźwiękochłonne i termoizolujące. Estetyczne, funkcjonalne i trwałe. Dzięki specjalnej technologii są przystosowane do oszczędzania energii. Z kolei okna drewniane wyróżniają się ekologicznością, perfekcyjną izolacją akustyczną oraz ponadczasowością. Okna aluminiowe są bardzo odporne na warunki zewnętrzne i wytrzymałe.

Rolety, bramy, moskitiery

Fintecnic o również bogata oferta rolet zewnętrznych – od adaptacyjnych (szybkich w montażu, prostych, zaadaptowanych do wnętrz po okiennice – skutecznie chroniące przed promieniowaniem słonecznym i niekorzystnymi warunkami pogodowymi. W ofercie są również zaawansowane technologicznie bramy garażowe – uchylane, rozwierne, segmentowe i roletowe. Innowacyjne są bramy segmentowe – zbudowane z kilku paneli, umożliwiające zwiększenie przestrzeni. Z kolei moskitiery ramkowe na okna i drzwi mają formę na przykład ram wykonanych z ekstrudowanego aluminium, odpornego na zginanie. Doskonale wydajne i odporne są też moskitiery drzwiowe i moskitiery przesuwne oraz plisowane.

Doświadczenie, indywidualne podejście, technologia

Fintecnic to firma z Łodzi. Ze względu na swoje położenie – w środku kraju – doskonale komunikuje się zresztą Polski. Istnieje od 10 lat, w czasie których wypracowała doświadczenie i zyskała rzeszę zadowolonych klientów. To marka podchodząca indywidualnie do klienta. Kładąca nacisk na fachową i miłą obsługę. Na nowoczesną technologię. Swoje okna aluminiowe produkuje w nowoczesnym parku maszynowym z 2020 roku. Stawia na trwałość i jakość. Na ideę. Bo okna to nie tylko okna ale też przepustka na świat. Podobnie jak drzwi, muszą być bezpieczne, ciepłe, ale i estetyczne. Inspirujące. Funkcjonalne, efektywne, nowoczesne. I piękne.