Codzienna praca wielu przedsiębiorców to długie godziny poświęcone na pracę i spotkania z klientami. Wielu przedsiębiorców spędza długie wieczorne godziny nad wystawianiem faktur, aby zamknąć konkretny dzień. Współcześnie wiele firm pracuje nad unowocześnieniem rozwiązań i ułatwieniem pracy przedsiębiorców. Jednym z takich rozwiązań jest Bizin.pl, czyli nowoczesny system zgodny z wymogami Ministerstwa Finansów.

Jak działa Bizin.pl?

To rozwiązanie, które umożliwi w prosty i szybki sposób wystawić faktury oraz inne dokumenty przychodowe. W wyjątkowo prosty sposób przedsiębiorca będzie mógł monitorować sytuację finansową firmy. Portal daje możliwość automatyzacji niektórych czynności, np. wystawienia dokumentów dla stałych klientów. To funkcja faktur automatycznych. Połączenie z portalem odbywa się za pomocą bezpiecznego SSL. Możemy być zatem w dowolnym miejscu na świecie i wystawić klientom faktury online. Bizin.pl daje możliwość generowania dokumentów JPK, które są niezbędne podczas e-kontroli przedsiębiorców.

Główne zalety portalu do faktur online

Program działa online, co odróżnia go od wielu innych tego typu rozwiązań. Przedsiębiorca może wystawić faktury online nawet z komputera klienta lub będąc w terenie. Jeśli prowadzimy działalność w kilku miejscach, pracownicy będą mogli zachować ciągłość numeracji faktur. System obsługuje wiele języków i wszystkie waluty świata. Dodatkową zaletą jest automatyczne pobieranie kursów NBP, które jest bardzo ważne w tego typu dokumentach finansowych. Bizin.pl umożliwi także zbudowanie własnej bazy kontrahentów, ponieważ jest zintegrowany z bazą Głównego Urzędu Statystycznego.

Dlaczego warto skorzystać z rozwiązania?

Bizin.pl jako jedyny proponuje bardzo rozbudowane funkcje dotyczące faktur online. Możliwość szybkiego wystawiania faktur sprawdzi się głównie w terenie lub w przypadku kilku siedzib firmy. Dokumenty można wydrukować wraz z logo firmy lub reklamą. Obsługa portalu jest wyjątkowo intuicyjna oraz elastyczna. Dostosujemy więc działania do różnego rodzaju działalności gospodarczej. Do naszych kontrahentów możemy wysyłać e-faktury wraz z potwierdzeniem miejsca i czasu odbioru. Dzięki programowi możemy także zarządzać płatnościami (zobowiązania i należności) oraz kontrolować magazyny firmy. Wcześniej wystawione dokumenty możemy kopiować, co znacznie ułatwi pracę. Rozwiązanie docenią także pracownicy firmy, którzy będą mogli wystawiać faktury na bieżąco. W artykule opisaliśmy tylko niektóre funkcje programu Bizin.pl. W praktyce okazuje się, że jest to bardziej rozbudowane rozwiązanie, które będzie idealnym wsparciem dla firm.