O prestiżu i dobrym prosperowaniu firmy nie świadczą jedynie sukcesy finansowe, wykwalifikowana kadra czy zdobywanie i utrzymywanie Klientów. Aby zdobyć zainteresowanie, uznanie i stale spełniać ich oczekiwania, należy zwrócić uwagę na wiele czynników. Należy do nich przede wszystkim właściwa lokalizacja lokalu handlowego czy usługowego – jest to szczególnie ważne w tak dużych miastach, jak Kraków.

Lokalizacja jako klucz do sukcesu firmy

Niezależnie od tego, czy szukasz na wynajem lokalu handlowego, czy też usługowego – jego dobre usytuowanie to duży atut dla Twojego przyszłego sklepu lub salonu. Przy wyborze lokalizacji najważniejsza jest wygoda z punktu widzenia Klienta, ponieważ obiekt powinien być łatwo dostępny, a dojazd nieutrudniony. Dlatego też najlepszą lokalizacją na punkty handlowo-usługowe jest centrum miasta lub okolica odpowiadająca zakresowi działalności punktu – centrum Krakowa jest świetnie skomunikowane z innymi częściami miasta, łatwo dostępne i prestiżowe.

Niemniej ważne jest otoczenie budynku, ponieważ to na jego podstawie kształtuje się pierwsze wrażenie w oczach Klienta, które w dużej mierze (szczególnie na początku) może wpłynąć na jego opinię o firmie i mieć wpływ na dalszą współpracę.

Ważne więc, aby lokal handlowy czy usługowy mieścił się w centrum miasta, posiadał przyjazne i wizualnie atrakcyjne otoczenie, znajdował się blisko przystanków komunikacji miejskiej oraz posiadał duży parking nie tylko dla pracowników, ale i Klientów.

Lokale handlowe i usługowe w Krakowie

Znalezienie właściwego lokalu na wynajem w Krakowie bywa czasem bardzo trudne, szczególnie jeżeli ma się dość sprecyzowane wymagania co do lokalizacji, ceny najmu, wielkości oraz innych cech lokalu. W ofercie firmy Herbewo znajduje się jednak wiele powierzchni biurowych, handlowych i usługowych do wynajęcia, tak więc każdy Przedsiębiorca znajdzie odpowiedni dla swojej firmy.

Zabytkowy budynek na ul. Basztowej 3 posiada elegancką fasadę. Doskonała lokalizacja w spokojnym zaułku naprzeciwko Plant, bliskość Dworca PKP oraz Starego Kleparza to niewątpliwe atuty tej lokalizacji.

Budynek na al. Słowackiego 64 składa się z nowoczesnych powierzchni biurowych, a na dachu posiada unikatowe, zielone tarasy. Lokalizacja w centrum Krakowa, przy głównej trasie Warszawa – Zakopane. Odległość do Starego Miasta wynosi jedynie 10 min. pieszo.

Budynek Regent Office na ul. Prądnickiej 20A położony jest blisko Starego Miasta. Regent Office to powierzchnie o najwyższym standardzie. Piękna architektura, nowoczesne rozwiązania i zielone tarasy na dachu to tylko niektóre atuty tego biurowca.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą powierzchni biurowych, handlowych i usługowych do wynajęcia w Krakowie na stronie internetowej. Chętnie przedstawimy dostępne możliwości i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie, które pomoże rozwijać Twoją firmę.