Przyszedł czas na zestawienia biur do wynajęcia w Warszawie, które wyróżniają się na biurowej mapie stolicy swoim wyglądem i wyposażeniem w podwyższonym standardzie. Mamy nadzieję, że znajdziesz wśród nich wymarzone miejsce na siedzibę Twojej firmy! Zapraszamy do przeglądu!

1. Cosmopolitan, Warszawa Śródmieście

Cosmopolitan to biurowiec klasy A+ z ogólnodostępną recepcją znajdującą się na parterze. Budynek jest elegancki, nowoczesny, wykonany według światowych trendów designu. Najemcy mają do wyboru szeroki wybór materiałów wykończeniowych najwyższej jakości. W standardzie znajduje się m. in.: okablowanie (komputerowe, elektryczne, telefoniczne), sterowana klimatyzacja i elektryczne rolety, podnoszone podłogi, podwieszane sufity, 13-osobowe windy oraz światłowód.

Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji – u zbiegu ulic Twardej i Emilii Plater. Oznacza to połączenie centrum miasta obejmującego najważniejsze punkty na mapie stolicy z bezpieczną, zaciszną enklawą placu Grzybowskiego i ulicy Próżnej oraz pięknymi parkami (Ogród Saski i Park Mirowski). Znakomita lokalizacja i design budynku łączący w sobie ducha ponadczasowości i nowoczesności zarazem sprawia, że biurowiec Cosmopolitan należy do najbardziej prestiżowych adresów tego typu w Warszawie.

2. Metropolitan, Warszawa Śródmieście

Metropolitan to nowoczesny, 7-kondygnacyjny biurowiec klasy A+ z około 38 000 m2 powierzchną biurową. Składa się z trzech niezależnych części posiadających własne recepcje, piony komunikacyjne, instalacje i zasilanie. Znajduje się w nim wiele nowoczesnych udogodnień, np. ogrzewanie i chłodzenie pomieszczeń garażowych powietrzem z pomieszczeń biurowych czy dziedziniec z elektryczną fontanną. Duże przeszklenia zapewniają świetne doświetlenie wnętrza naturalnym światłem. Ponadto najemcy i goście mogą korzystać z podziemnego, dwupoziomowego garażu podziemnego na ponad 400 aut.

Obiekt znajduje się w obrębie wielu linii autobusowych, tramwajowych oraz stacji metra Świętokrzyska i stacji PKP Warszawa Centralna. W okolicy znajdują się ponadto liczne restauracje, kawiarnie, sklepy oraz Hotel Bristol.

3. West Station II, Warszawa Ochota

West Station II to dwa biura do wynajęcia w Warszawie klasy A o łącznej powierzchni około 68 000 m2. Każdy z budynków ma 14 kondygnacji i został wyposażony w nowoczesne rozwiązania techniczne i architektoniczne. Oprócz powierzchni biurowych znajdują się tam powierzchnie handlowo-usługowe do wynajęcia. Ponadto najemcy mają do dyspozycji 3-poziomowy podziemny parking dla ponad 1000 samochodów, kawiarnię, kiosk i bankomat.

Kompleks nie mógł mieć lepszej lokalizacji – mowa bowiem o głównej arterii komunikacyjnej Warszawy, czyli o Alejach Jerozolimskich. Z tego względu niedaleko obiektu zlokalizowane są liczne stacje tramwajowe, autobusowe, a także Dworzec Zachodni oraz Główny Dworzec Autobusowy. Bliska odległość od lotniska i autostrady gwarantuje również sprawne połączenia z innymi miastami w kraju i za granicą.