Każdy doskonale zdaje sobie z tego sprawę, że woda odgrywa niezwykle ważną rolę w życiu człowieka. Nawodnienie organizmu jest kluczem do zdrowego umysłu i ciała.

Można wyliczać wiele istotnych korzyści płynących z regularnego spożywania wody pitnej, ponieważ pomaga ona zwiększyć produktywność pracowników oraz zmniejsza ryzyko chorób serca czy cukrzycy. Żeby jednak móc skorzystać z czystej wody do picia, która wolna jest od wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, takich jak związki chloru, fluor i różnego rodzaju pestycydów, na ratunek przychodzą dystrybutory wody marki Aquamo.

Niezwykła funkcjonalność dystrybutora wody

Dystrybutory wody są doskonałym rozwiązaniem zarówno do domu, jak i biura. Mogą być również użytkowane w takich miejscach jak restauracje i inne lokale użyteczności publicznej. Pracodawca może w ten sposób zaoferować swoim pracownikom oraz klientom czystą i orzeźwiającą wodę, która podwyższy wydajność i zaspokoi pragnienie.

Woda w firmie może być umieszczona zarówno w pomieszczeniach pracowniczych, jak i na magazynie, w kuchni, na korytarzu czy innych miejscach, gdzie będzie można się napić, gdy nadejdzie na to ochota. Dystrybutor wody świetnie sprawdza się także w domowym zaciszu, ponieważ nowoczesny design dopełnia wystrój wnętrza i może być ciekawym dodatkiem przy projektowaniu przez architektów.

Urządzenia te dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach, a także występują jako modele wolnostojące, podblatowe i nadblatowe. Bez problemu więc można je będzie dopasować do każdej przestrzeni.

Sprawdzone i bezpieczne dystrybutory wody

Woda do biura z dystrybutorów ma jedną, szczególnie docenianą zaletę, ponieważ umożliwia całodobowy dostęp do przefiltrowanej, czyli bezpiecznej i czystej wody do picia. Specjalnie zaprojektowany i wbudowany filtr oczyszczania wody, gwarantuję jej najwyższą jakość, dzięki czemu pozbawiona jest ona wszelkich szkodliwych zanieczyszczeń.

Korzystając z dystrybutorów wody do picia, odczujemy jej doskonały smak i najwyższą jakość. Nowoczesne dystrybutory wyposażone zostały również w specjalny moduł, który pozwala produkować wodę gazowaną. W ten sposób otrzymujemy sterylną wodę, która może pomagać również w zapobieganiu grypy i przeziębienia.

Dlaczego warto postawić na usługi Aquamo?

Aquamo jest przedsiębiorstwem działającym na polskim rynku od wielu lat. Klienci mogą zdecydować się na dostęp do wody na dwa różne sposoby.

Pierwszym jest wykorzystanie dystrybutora filtrującego, który bezpośrednio podłącza się do sieci wodociągowej. W ten sposób mamy nieograniczony dostęp do wody źródlanej oraz bardzo niskie koszty użytkowania.

Natomiast drugim rozwiązaniem jest wykorzystanie dystrybutora wody, do którego montuje się butle z wysokiej jakości wodą. Pozwala to uzyskać czystą i wolną od zanieczyszczeń wodę pitną, która posiada naturalny skład chemiczny. Woda do biura firmy dostarczana jest regularnie i w ustalonym terminie.