Modernistyczne grzejniki zachwycają unikalną stylistyką, którą połączono z najnowszą technologią i stworzono urządzenia wydajne, funkcjonalne i piękne. Dzięki współpracy z projektantami, proponowane modele są małymi dziełami sztuki, zachwycającymi pomysłowością i finezyjnością kształtów. Połączenie elegancji i minimalizmu umożliwia wykorzystanie takich grzejników dekoracyjnych w każdym wnętrzu, czy to w sypialni, salonie, jako grzejniki łazienkowe albo w hotelu, restauracji czy biurze. Szeroka oferta, od tradycyjnych grzejników pionowych, poziomych i drabinkowych po awangardowe, zaskakujące kształty pozwala na znalezienie modelu odpowiedniego do naszych oczekiwań i potrzeb. Zapomnij jedynie o nudnych, białych kaloryferach – do wiele grzejników można dopasować jeden z ponad dwustu kolorów.

Dopasuj swój grzejnik do specyfiki pomieszczenia

Ważnym kryterium przy wyborze grzejnika jest bez wątpienia jego przeznaczenie. W zależności, czy szukamy dekoracyjnego grzejnika pokojowego, grzejnika łazienkowego, do salonu czy pokoju dziecka, będziemy kierować się nieco innymi kryteriami.

Jaka łazienka, taki grzejnik łazienkowy

W mieszkaniach często możemy napotkać problem niewielkich łazienek. Dużym wyzwaniem jest wówczas zaprojektowanie przestrzeni w funkcjonalny i atrakcyjny sposób. Wybór grzejnika łazienkowego jest wówczas nieco zawężony – z pewnością nie można wybierać dużych gabarytowo kaloryferów. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy pozbawieni różnorodnych opcji – na artykulygrzewcze.pl znajdziemy bogaty asortyment grzejników łazienkowych w różnych rozmiarach, do małych i dużych łazienek.

Modele Radox Shelf i Radox Smart U to propozycje idealne do niewielkich łazienek, bo łączą w sobie kilka zalet: są jednocześnie półką, piękną ozdobą jak i gwarantują ogrzanie pomieszczenia. Kiedy jednak szukasz grzejnika łazienkowego do wielkowymiarowej łazienki, możesz przebierać we wspaniałych i efektowych, większych wymiarowo wariantach, które są mocnym akcentem dekoracyjnym. Duże wrażenie na pewno zrobi dekoracyjny grzejnik łazienkowy Brem Trap w kształcie harfy czy grzejnik łazienkowy Brem Cross R4- Overlapping Rectangles o imponującym, geometrycznym designie, który doda ekskluzywności każdemu wnętrzu.

Grzejnik pokojowy – salon a pokój dla dziecka

Wybór grzejników pokojowych w AG Grzejniki Design jest ogromny – ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia. Jednak w przypadku grzejnika pokojowego do sypialni dziecka warto przemyśleć decyzję dogłębniej. Aspekt bezpieczeństwa jest to nadrzędny, więc lepiej zdecydować się na grzejnik pokojowy wiszący wyżej na ścianie, niedostępny dla dziecka. Kolejnym ważnym aspektem jest gładka powierzchnia – przy wszelkich upadkach małych dzieci taka opcja grzejnika pokojowego byłaby bezpieczniejsza.

Grzejnik do salonu – niech będzie zauważony!

Dawniej za wszelką cenę ukrywało się niezbyt atrakcyjne kaloryfery za firanką. Obecne, nowoczesne dekoracyjne grzejniki pokojowe na stronie artykulygrzewcze.pl to designerskie i najwyższej jakości urządzenia, którym będziesz chciał się pochwalić! Niezależnie, czy Twoje mieszkanie jest urządzone w stylu skandynawskim, loftowym, rustykalnym czy glamour – w AG Grzejniki Design znajdziesz odpowiedni dla Twojego gustu i wystroju grzejnik pokojowy! Jedne z modeli dekoracyjnych grzejników, które zachwycają kształtem i awangardową formą, to dla przykładu LITA Chrom, SPA P Inox, BEE Inox czy K8 Trama. Zadbaj o kompletną aranżację Twojego domu – niech grzejnik pokojowy i grzejnik łazienkowy nie będzie jedynie urządzeniem grzewczym, ale również elementem dekoracyjnym pomieszczeń!