Profesjonalne usługi księgowe w Krakowie? To wszystko można znaleźć w firmie KraxTax oferującej swoje usług między innymi firmom, w sposób profesjonalny i na wysokim poziomie. W tym miejscu zatrudnieni są wyłącznie doświadczeni księgowi z ogromną wiedzą, która systematycznie wraz ze zmianami w prawie finansowym, jest aktualizowana.

Jakie usługi oferuje dobre biuro rachunkowe w Krakowie?

Jedną z cech dobrego biura rachunkowego z Krakowa jest kompleksowość świadczonych usług, co oznacza, że w takim miejscu każda firma potrzebuje wsparcia w zakresie kadrowo-finansowym znajdzie w biurze to, czego szuka.
Co oferuje dobre biuro rachunkowe? To między innymi:
– pomoc w założeniu własnej działalności gospodarczej (wybór opodatkowania, pomoc w kwestiach formalnych, przygotowanie niezbędnych dokumentów),
– przygotowywanie deklaracji podatkowych,
– rozliczenie podatków z uwzględnieniem ulg i zniżek, z których może skorzystać przedsiębiorca,
– przygotowanie rozliczeń rocznych i deklaracji na potrzeby ZUS,
– prowadzenie ksiąg rachunkowych,
– sporządzanie raportów (bilanse, rachunki zysków i strat),
– prowadzenie rejestrów VAT i ewidencji,
– obsługa kadrowo-płacowa (listy płac, rachunki do umów zleceń, wyliczanie składek ZUS oraz podatków, prowadzenie teczek osobowych),
– optymalizacja podatkowa firm,
– pomoc prawna i w przygotowywaniu wniosków kredytowych.
Kompleksowa księgowość Kraków to idealne rozwiązanie dla firm, które będą mogły powierzyć wykonywanie najważniejszych rachunkowych zadań profesjonalistom z biura rachunkowego.

Jak wybrać dobre biuro rachunkowe Kraków?

Co powinno wyróżniać dobre biuro rachunkowe? To przede wszystkim profesjonalizm, doświadczona kadra oraz szeroka oferta usług, w których każdy przedsiębiorca znajdzie to, czego mu potrzeba.
W Krakowie jedną z firm, przed którą obsługa kadrowa i finansowa nie ma żadnych tajemnic, jest KrakTax.
W biurze pracownicy podchodzą indywidualnie do każdego przypadku, dzięki czemu wszystkie usługi świadczone są na bardzo wysokim poziomie poprzez idealne dopasowanie do wyjątkowych potrzeb każdego przedsiębiorcy. Dodatkowo każdy z nich współpracując z KrakTax otrzymuje (bezpłatnie) dostęp do dwóch platform – pierwsza umożliwia wystawianie faktur, druga natomiast pozwala na wymianę dokumentacji.
W biurze udzielane są porady bez limitu – jak wiadomo, jeden przedsiębiorca będzie potrzebował więcej wsparcia, innemu potrzeba zdecydowanie mniej. W KrakTax każdy może w zależności od potrzeb konsultować się ze specjalistą dowolną ilość razy.

Niezawodność w działaniu

W biurze księgowym KrakTax pracownicy poddawani są regularnym szkoleniom, które mają na celu aktualizowanie posiadanej wiedzy oraz podnoszenie kwalifikacji. Przepisy zmieniają się dość często, dlatego bardzo ważne jest to, by w biurze księgowym ze wszystkim zastałymi zmianami zapoznawano się na bieżąco. Warto również wspomnieć o tym, że w tym biurze każda czynności objęta jest obowiązkowym ubezpieczeniem OC – to dla klientów gwarancja bezpieczeństwa świadczonych usług.